09 – 10 травня 2014 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів спортивно – масові змагання із стрітболу присвячені Дню Перемоги.

09 – 10 травня 2014 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів спортивно – масові змагання із стрітболу присвячені Дню Перемоги. Після мітингу та покладання квітів у Центральному парку відпочинку, де місцеві жителі вшанували пам’ять загиблих у роки війни та привітали наших ветеранів, пройшов турнір на стадіоні «Олімпієць» по стрітболу серед дітей і молоді у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту. У змаганнях із стрітболу, молодь теж показала високий рівень наших спортсменів, які у цьому сезоні захищають честь міста на обласних змаганнях серед колективів ДЮСШ. Перемогу здобула команда «БК – ОС», друге місце у команди «Рустаїл», третє посіла команда «Град». У конкурсі штрафних кидків переміг Давіденко Володимир, у конкурсі 3-х очкових кидків переміг Трощенко Артем, кращим гравцем турніру визнано Юрченко Руслана. Переможці спортивно – масових змагань отримали Кубки грамоти та дипломи, а призери дипломи різних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради. Вітаємо всіх жителів міста і учасників змагань із святом Дня Перемоги!